Õpetajate Maja
 Kasutajanimi:

Salasõna:

 
Dmitry Dobrovolsky ja Nina Dobrovolska maalide ning graafika näitus
 

Dmitry Dobrovolsky
Nina Dobrovolska
 

Dmiry Dobrovolsky on Ukraina maalikunstnik. Ta on sündinud 1968. aastal Kiievis ja lõpetanud Ukraina Kunstiakadeemia 1994. aastal. 1998. aastast on ta Ukraina Kunstnike Liidu liige. Ta on osalenud mitmetel Ukraina ja rahvusvahelistel näitustel, edukalt korraldanud isikunäitusi Suurbritannias ja Eestis. Ta on saanud mitmeid diplomeid ja tunnistusi rahvusvahelistelt ning riiklikelt näitustelt ja festivalidelt. Tema maalid on mitmetes era- ja muuseumikogudes Ukrainas, Suurbritannias, Saksamaal, USAs, Hollandis, Eestis, Soomes, Prantsusmaal, Kanadas, Venemaal jm. Rohkem kunstnikust ja tema loometeest .....

Nina Dobrovolska
on maalikunstnik ja arvutigraafik. 
Ta õpib 3 aastat Tallinna Kunstiakadeemias arvutigraafikat. Maalimine on pakkunud talle huvi juba lapsepõlvest, aga otsuse sellega tõsiselt tegeleda tegi ta 2014. aastal. Töötades Ukrainas pangas finantsnõustajana, on ta pea 10 aasta jooksul olnud abikaasa Dmitry manager’iks ja korraldanud koos temaga näitusi ja kunstiprojekte Eestis, Inglismaal, Ameerikas jm. Oma loomingulist teed alustas ta Eestis, kus on tema arvates suurepärane keskkond loominguks.

Näitus on avatud 2.-31. märts, E-R kl 9-17.30, L-P ja muudel aegadel kui maja on sündmuste tõttu avatud. Info tel 615 5160.

e-mail: ddart@bk.ru
www.ddobrovolsky.com

 

Muudetud : 2017-03-03 12:13:18
Koolitused
Koostööpartnerid

 
www.opetajatemaja.ee 2006