Õpetajate Maja
  » Tegijad
  » Kontakt
  » Ajalugu
 Kasutajanimi:

Salasõna:

 
Tallinna Õpetajate Maja
 

Meil on hea meel tervitada Teid sajandite vanuses majas.

Õpetajate Maja on Tallinna linnaasutus, mis pakub kvaliteetset projektijuhtimisteenust (huvikursused, koolitused, kultuuri- ja meelelahutusprojektid) nii haridustöötajatele, eraisikutele kui ka asutustele ja ettevõtetele (vastuvõtud, tähtpäevad, aastavahetuse- ja jõulupeod). Aitame Teil  korraldada üritusi pakkudes terviklikke, Teie soove ja võimalusi arvestavaid lahendusi. Teie kasutuses on ka Õpetajate Maja ruumid, mis omapärase ajaloolise sisekujunduse ja kaasaegsete võimaluste abil loovad siin toimuvatele üritustele erilise meeleolu olles meeldivaks vahelduseks igapäevaseks saanud „eurole".

Õpetajate Maja korraldab koos oma ala professionaalidega põnevaid ja meeleolukaid koolitusi gruppidele, huvikursusi täiskasvanutele, firma- , era-, laste- ja ka koguperepidusid. Aastas on 2 huvikursuste hooaega, sügis- ja kevadhooaeg - kokku toimub rohkem kui 60 erinevat kursust. Samapalju teemasid pakume ka grupikoolitusteks firmadele ja sõpruskondadele. Aastas korraldame ca 80 erinevat koolitust ligi 1500 osalejale.
Meie Kunstigalerii eksponeerib aastas 11-14 näitust. Galerii ruumides on oma loomingut eksponeerinud nii algajad kui juba tuntud kunstnikud. Maja hea akustika on pakkunud võimalusi korraldada ka suurepäraseid muusikaüritusi.

Uhked saame olla oma haridusprojektide üle, mis tänu Tallinna Haridusameti toele ja tublidele tegijatele, on aasta-aastalt muutunud aina paremaks. Nendeks projektideks on ainesektsioonid Tallinna haridustöötajatele ja ainevõistlused õpilastele. Ainesektsioonide näol on tegemist hariva ettevõtmisega, kus iga valdkonna pedagoogid on koondunud omaette ainesektsioonidesse, mille kaudu toimub pidev enesetäiendamine ja infovahetus. Aastas toimub ca 195 õppepäeva ligi 4700 õpetajale.
Ainevõistlused on Õpetajate Maja korraldada aastast 2004. Ettevõtmise eesmärgiks on pakkuda Tallinna koolide õpilastele lisaväljundit oma teadmiste ja oskuste proovile panekuks. Selline võimalus motiveerib õpilasi ja õpetajaid oma teadmisi täiendama ning lisab juurde ka põneva võistlusmomendi.
Haridusprojektide olulisust ja kvaliteeti näitab ka asjaolu, et mitmed riigi-ja eraettevõtted on otsustanud anda oma panuse õppepäevade edukamaks läbiviimiseks (RMK, Eesti Metsatööstuse Liit, Eesti Põllumajandusministeerium, Eesti Energia jt) ja tunnistanud Tallinna Õpetajate Maja hea koostööpartnerina.

Aastas külastab meid ca 42-43 00 inimest.

Oma tugevuseks peame pikaajalist kogemust koolitusvaldkonnas, ajaloohõngulist maja, kuhu on alati meeldiv tulla, kaasaegseid töötingimusi, tublisid töötajaid ja väga head meeskonnatööd, tänu millele oleme oma edu saavutanud ja hoidnud.

Muutke oma elu mitmekülgsemaks, tulge Õpetajate Majja!

 

Muudetud : 2014-09-26 10:24:45
Koolitused
Koostööpartnerid

 
www.opetajatemaja.ee 2006